Terminarz meczów LUK Politechniki Lublin w rozgrywkach Tauron 1. Ligi mężczyzn:

1. kolejka (23 września)
LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork 3:0 (25:15, 25:22, 25:18)

MVP: Konrad Stajer
Galeria foto

2. kolejka (26 września)
pauza

3. kolejka (3 października)
MCKiS Jaworzno – LUK Politechnika Lublin 0:3 (21:25, 24:26, 14:25)

MVP: Szymon Romać
Galeria foto

4. kolejka (10 października) PRZEŁOŻONY NA 25 LISTOPADA 2020 r.
LUK Politechnika Lublin – Krispol Września 3:1 (25:22, 21:25, 25:18, 29:27)

MVP: Szymon Romać
Galeria foto

5. kolejka (17 października) PRZEŁOŻONY NA 17 LISTOPADA 2020 r.
BBTS Bielsko-Biała – LUK Politechnika Lublin 3:0 (25:16, 25:17, 26:24)

Galeria foto

6. kolejka (24 października) PRZEŁOŻONY NA 2 GRUDNIA 2020 r.
LUK Politechnika Lublin – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:17, 25:16)

MVP: Grzegorz Pająk
Galeria foto

7. kolejka (31 października) PRZEŁOŻONY NA 8 GRUDNIA 2020 r. w Lublinie
LUK Politechnika Lublin – eWinner Gwardia Wrocław 3:0 (25:15, 25:23, 25:21)

MVP: Grzegorz Pająk
Galeria foto

8. kolejka (7 listopada)
LUK Politechnika Lublin – Olimpia Sulęcin 3:0 (25:16, 25:18. 25:20)

MVP: Grzegorz Pająk
Galeria foto

9. kolejka (14 listopada)
ZAKSA Strzelce Opolskie – LUK Politechnika Lublin 0:3 (21:25, 16:25, 15:25)

MVP: Jakub Wachnik
Galeria foto

10. kolejka (21 listopada)
LUK Politechnika Lublin – AZS AGH Kraków 3:1 (25:22, 25:21, 23:25, 19:25)

MVP: Paweł Rusin
Galeria foto

11. kolejka (28 listopada)
Exact Systems Norwid Częstochowa – LUK Politechnika Lublin 0:3 (19:25, 16:25, 22:25)

MVP: Grzegorz Pająk
Galeria foto

12. kolejka (5 grudnia)
LUK Politechnika Lublin – KPS Siedlce 3:0 (25:12, 25:21, 25:14)

MVP: Jakub Wachnik
Galeria foto

13. kolejka (12 grudnia)
BAS Białystok – LUK Politechnika Lublin 0:3 (21:25, 21:25, 22:25)

MVP: Wojciech Sobala
Galeria foto

14. kolejka (19 grudnia)
LUK Politechnika Lublin – Polski Cukier Avia Świdnik 3:0 (25:18, 25:15, 25:23)

MVP: Szymon Romać
Galeria foto

15. kolejka (30 grudnia) PRZEŁOŻONY NA 13 STYCZNIA 2021 r.
BKS Visła Bydgoszcz – LUK Politechnika Lublin 3:2 (25:22, 25:20, 20:25, 21:25, 15:5)

Galeria foto

16. kolejka (6 stycznia)
Mickiewicz Kluczbork – LUK Politechnika Lublin 3:1 (22:25, 25:20, 25:22, 25:22)

Galeria foto

17. kolejka (9 stycznia)
pauza

18. kolejka (16 stycznia)
LUK Politechnika Lublin – MCKiS Jaworzno 3:1 (23:25, 25:17, 25:17, 25:14)

MVP: Wojciech Sobala
Galeria foto

19. kolejka (23 stycznia)
Krispol Września – LUK Politechnika Lublin

20. kolejka (30 stycznia)
LUK Politechnika Lublin – BBTS Bielsko-Biała

21. kolejka (3 lutego)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – LUK Politechnika Lublin

22. kolejka (6 lutego)
eWinner Gwardia Wrocław – LUK Politechnika Lublin

23. kolejka (20 lutego)
Olimpia Sulęcin – LUK Politechnika Lublin

24. kolejka (27 lutego)
LUK Politechnika Lublin – ZAKSA Strzelce Opolskie

25. kolejka (3 marca)
AZS AGH Kraków – LUK Politechnika Lublin

26. kolejka (6 marca)
LUK Politechnika Lublin – Exact Systems Norwid Częstochowa

27. kolejka (13 marca)
KPS Siedlce – LUK Politechnika Lublin

28. kolejka (20 marca) ROZEGRANY AWANSEM 24 PAŹDZIERNIKA 2020 R.
LUK Politechnika Lublin – BAS Białystok 3:0 (25:16, 25:18, 25:12)

MVP: Jakub Wachnik
Galeria foto

29. kolejka (27 marca)
Polski Cukier Avia Świdnik – LUK Politechnika Lublin

30. kolejka (31 marca)
LUK Politechnika Lublin – BKS Visła Bydgoszcz

Faza play-off rozpocznie się 8 kwietnia. Zagrają w niej zespoły, które na koniec fazy zasadniczej zajmą miejsca od 1 do 8. Drużyny z miejsc 9-12 zakończą sezon 2020/2021 na rundzie zasadniczej. Natomiast ekipy z miejsc 13-16 spadną do II ligi.