Trener Massimo Botti na dłużej w Lublinie!

Informujemy, że trener Massimo Botti przedłużył swój kontrakt z BOGDANKĄ LUK Lublin na sezon 2024/2025!

– To zawsze duża satysfakcja dla Klubu, kiedy może przedstawić PlusLidze osobę, która wzbogaca pejzaż rozgrywek. Głęboko wierzę, że nam się udało, zapraszając do współpracy trenera Massimo Bottiego. Już same wyniki drużyny dowodzą postępu, jaki dokonał się za jego przyczyną. Mając jednak okazję, podglądać etos pracy trenera Bottiego, zyskujemy pewność, że to wybitny specjalista, który czyni siatkarzy lepszymi. Wiele dla nas znaczy, że Jego wizja pracy inspiruje nie tylko drużynę, ale także całą społeczność klubu. Jesteśmy wdzięczni, że Trener Massimo Botti zostaje z nami na kolejny sezon! – powiedział Krzysztof Skubiszewski, Prezes BOGDANKI LUK Lublin. 

Pod wodzą Massimo Bottiego BOGDANKA LUK Lublin dotychczas wygrała 11 meczów, a przegrała siedem oraz pierwszy raz w historii awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski. 

Jestem bardzo szczęśliwy! Wielka satysfakcja towarzyszy tej umowie. Za nami bardzo dobre spotkania. Poznaliśmy się lepiej na przestrzeni tego sezonu. Znam cele klubu i Miasta Lublin. Mam nadzieję na wspaniałą przyszłość razem – skomentował trener Massimo Botti.

Trenerze, Historię Tworzymy Razem!