Rollercoaster w Lubinie

Pierwszy wyjazdowy mecz w sezonie 2023/2024 za nami! W Lubinie po niesamowitym meczu wygraliśmy 3:2 z miejscowym KGHM Cuprum. Otwarcie należy napisać, że w niedzielnym spotkaniu było wszystko. Począwszy od gładko przegranego przez nas seta, niesamowitym powrocie i wyjścia na prowadzenie 2:1 w setach, a skończywszy na zmianie pozycji przez Damiana Schulza, który po kontuzji Macieja Krysiaka i niedyspozycji Alexa Ferreiry zagrał, jako przyjmujący.

KGHM Cuprum Lubin – BOGDANKA LUK Lublin 2:3 (25:14, 23:25, 21:25, 25:17, 11:15)

Cuprum: Lipiński, Gelinski, Kwasowski, Hanes, Berger, Strulak, Masłowski (libero) oraz Lorenc, Kubicki, Czerny, Granieczny (libero).

BOGDANKA LUK: Nowakowski, Kania, Malinowski, Ferreira, Brand, Nowosielski, Hoss (libero) oraz Krysiak, Schulz, Zając, Hudzik, Kędzierski.

MVP: Tobias Brand (BOGDANKA LUK Lublin).

Kolejny mecz BOGDANKA LUK Lublin rozegra również na wyjeździe. 2 listopada (czwartek) o godz. 17:30 zagramy z PGE GiEK Skra Bełchatów.