Przed meczem z Krispolem Września

W środowy wieczór LUK Politechnika Lublin zagra zaległe spotkanie 4. kolejki Tauron 1. Ligi. Rywalem jest Krispol Września. 

Drużyna z Wielkopolski w trwającym sezonie rozegrała osiem meczów i zdobyła w nich osiem punktów. Złożyły się na to trzy zwycięstwa z: BAS-em Białystok (3:2), Lechią Tomaszów Mazowiecki (3:1) i Gwardią Wrocław (3:1). To właśnie z zespołem z Wrocławia podopieczni Mariana Kardasa rozegrali swoje ostatnie spotkanie w lidze, więc w środę staną przed kolejną szansą pokonania wyżej notowanego rywala. 

My natomiast do tego starcia przystąpimy po zwycięstwie 3:1 nad AZS AGH Kraków. W ligowej tabeli znajdujemy się cztery lokaty wyżej niż Krispol Września i zgromadziliśmy o 10 oczek więcej. 

Zerkając w przeszłość, sezon 2019/2020 przyniósł dwa spotkania pomiędzy obiema drużynami. Pierwsze starcie miało miejsce w Lublinie i rozpoczynało nasze zmagania w debiutanckim I-ligowym sezonie. Lepsi okazali się goście, którzy wygrali 3:2. Natomiast rewanż we Wrześni był udany dla LUK i zakończył się wygraną 3:1. 

Pierwszy gwizdek sędziego środowego spotkania o godzinie 18:00. Transmisja radiowa dostępna na naszym Facebooku.