Po pierwsze zwycięstwo na wyjeździe!

Przed naszą drużyną pierwszy wyjazdowy mecz w nowym sezonie. Podopieczni Macieja Kołodziejczyka o kolejny komplet punktów powalczą w Jaworznie z miejscowym MCKiS.

Drużyna ze Śląska dotychczas rozegrała dwa mecze, w których musiała uznać wyższość rywali (po 0:3 z Polski-Cukier Avia Świdnik i BKS Visla Bydgoszcz). – Nie ulega wątpliwości, że będziemy faworytem tego meczu, ale to nie oznacza, że czeka nas łatwe spotkanie. Rywale na pewno zrobią wszystko, aby we własnej hali odbić się od dwóch poprzednich porażek – mówi Maciej Kołodziejczyk, trener LUK. 

Z kolei nasza drużyna ma na swoim koncie jeden rozegrany mecz i jedno zwycięstwo. O naszej sile w 1. kolejce przekonał się UKS Mickiewicz Kluczbork, który w Hali MOSiR przegrał w trzech setach. Przypomnijmy, że w 2. kolejce pauzowaliśmy. – Dobrze przepracowaliśmy ten okres, bo poprawiliśmy te elementy, w których mieliśmy jeszcze pewne rezerwy. Mam nadzieję, że to zaprocentuje już w tym spotkaniu. Oczywiście będziemy musieli się napracować, aby wygrać kolejny mecz, ale do Jaworzna jedziemy po pełną pulę. Ważne będzie to, jak rozpoczniemy. Jeśli od samego początku pokażemy naszą dobrą grę, to o wynik jestem spokojny – zaznacza nasz szkoleniowiec. 

Początek sobotniego spotkania w Jaworznie o godz. 17:00.