Nowym przyjmującym LUK Lublin zostaje Maciej Krysiak!

Kiedy większość puka do drzwi PlusLigi, on je wyważa – nie tylko ambicją i pracowitością, ale także niedającymi się podważyć liczbami, opisującymi jego popisy w Tauron 1. Lidze. To one uczyniły go jednym z najlepszych siatkarzy rozgrywek.

Nie często się zdarza, by komuś udało się tak zdominować rozgrywki jak Maciej Krysiak, który reprezentując BKS Visła Proline Bydgoszcz aż dziesięciokrotnie był wybieranym MVP. Ponadto, okazał się najlepszym zagrywającym Tauron 1. Ligi.  Był także w czołówkach: najlepiej punktujących i atakujących. Wcześniej reprezentował Olimpię Sulęcin i Krispol Wrześnię. Maciej Krysiak został także powołany do Reprezentacji Polski na Uniwersjadę.

 – Dołącza do nas siatkarz, który zapewni nam odpowiednią jakość na treningach. Głęboko wierzymy, że sprosta także wszystkim zadaniom, które zostaną mu powierzone w trakcie meczów. Maciej zasłużył na szansę debiutu w PlusLidze. Cieszymy się, że to my będziemy mieli okazję przedstawić go Siatkarskiej Elicie. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć mu odpowiednie warunki do rozwoju, będąc przekonanymi, że odpłaci nam za to rosnącą jakością – powiedział Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Lublin. 

Maćku, powodzenia!