Nowym libero LUK Lublin zostaje Maksym Kędzierski!

Ze swojego młodego wieku korzysta, czerpiąc pełnymi garściami entuzjazm i pragnienie ciągłego rozwoju. Niejako wbrew niemu  – hartuje charakter w ogniu twardej rywalizacji. Nowym libero LUK Lublin zostaje Maksym Kędzierski.

Maksym Kędzierski to jeden z najlepiej rokujących siatkarzy, urodzonych w XXI wieku. W młodzieżowych reprezentacjach Polski toczy twardą rywalizację o pozycję z Jakubem Hawrylukiem – odkryciem tego sezonu PlusLigi. Ostatni sezon spędził w pierwszoligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki – tam delegowany był do gry w obronie. Wcześniej reprezentował SMS PZPS Spałę i AKS V LO Rzeszów. Tam miał okazję trenować z rzeszowskimi gwiazdami PlusLigi. 

Mamy pełną świadomość, że zapraszając tak młodego i perspektywicznego siatkarza, przejmujemy część odpowiedzialności za jego rozwój. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć Maksymowi warunki, które pozwolą mu przekuwać talent w doświadczenie. Wiemy, że stanowi przyszłość Polskiej Siatkówki i sprosta wymaganiom, które stawia przed nim gra w Elicie. Jestem przekonany, że dostarczy nam wielu powodów do dumy, a obserwowanie jego rozwoju będzie inspirujące dla całej społeczności Klubu – powiedział Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Lublin. 

Maksym, witamy w Lublinie!