Najważniejsze granie czas rozpocząć!

Niespełna siedem miesięcy gry za nami i wreszcie nadchodzi najważniejsza część sezonu: play-offy. W nich w pierwszej rundzie zmierzymy się z Mickiewiczem Kluczbork. Rywalizację z tym zespołem rozpoczniemy w Lublinie. 

 Bardzo pewnie podchodzimy do fazy play-off. Ostatni egzamin zdaliśmy celująco, więc nie mamy powodów do zmartwień. Dobrą wiadomością jest także to, że w zespole nie ma większych urazów. Nie tylko ja, ale myślę, że cała drużyna nie może doczekać się już meczu z Mickiewiczem Kluczbork. Chcemy zaprezentować się tak, jak w większości spotkań w tym sezonie, które przynosiły nam komplet punktów i konsekwentnie realizować cel, który został postawiony przed sezonem – powiedział drugi trener LUK, Maciej Kołodziejczyk. 

Mickiewicz Kluczbork to zespół, który po rundzie zasadniczej uplasował się na 8. miejscu, ale jasno trzeba stwierdzić: to nieprzewidywalny rywal. Na inaugurację sezonu 2020/2021 pewnie pokonaliśmy przeciwników 3:0, ale w spotkaniu rewanżowym górą była ekipa z województwa opolskiego, która wygrała u siebie 3:1. – Jesteśmy na fali zwycięstw i wiemy, co potrafimy, więc nie ma mowy o rozpamiętywaniu naszego poprzedniego spotkania z tym rywalem – dodał Maciej Kołodziejczyk. 

Mecz LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork rozpocznie się o godz. 17.30. Transmisja na kanale IPLA [LINK]


Sponsorami tytularnymi klubu LUK Politechnika Lublin są: Miasto Lublin, LUK Jacek Wysokiński, Politechnika Lubelska.

Sponsorem Strategicznym jest Grupa Azoty PUŁAWY.

Partnerem Drużyny jest Województwo Lubelskie.

Sponsorami są: Luxiona Poland S.A. i Autoklinika.

Partnerem medycznym jest Centrum Medyczne oraz Rehabilitacyjno-Sportowe Medisport.

Partnerami technicznymi są: Woda mineralna Bystra, Najlepsza Drukarnia na świecie, Takushi – Ramen&Sushi, ADM Meble.