Luxiona Poland S.A. pozostaje sponsorem LUK Lublin!

Przed nami kolejny sezon świetlanej współpracy z firmą Luxiona Poland S.A.

LUXIONA Poland jest częścią hiszpańskiej Grupy LUXIONA, która z sukcesami działa na międzynarodowym rynku branży oświetleniowej.

Grupa LUXIONA specjalizuje się w komponowaniu i kreacji systemów oświetleniowych wewnętrznych i zewnętrznych, opierając się na solidnym, eksperckim doświadczeniu oraz szerokim wachlarzu marek produktowych. Częścią integralną oferty LUXIONA Poland są kompleksowe rozwiązania oświetleniowe, obejmujące produkcję oraz szeroko rozumiane usługi projektowe, realizowane przez wysokiej klasy projektantów, przygotowane na potrzeby m.in.: przestrzeni architektonicznych, obszarów pomieszczeń czystych, powierzchni komercyjnych etc.

Przedmiotem działalności LUXIONA Poland jest realizacja komplementarnych zamówień dotyczących kreacji systemów oświetleniowych, na co składa się proces projektowania, w tym doboru odpowiednich opraw oraz customizowania procesu produkcji na potrzeby konkretnej inwestycji. Usługi realizowane przez zakład produkcyjny charakteryzują się elastycznością, dotyczącą możliwości modyfikacji produktowych oraz krótkim terminem realizacji.

Bogata oferta produktowa oraz możliwości korzystania z elastycznych usług serwisu produkcyjnego, gwarantują nieograniczone możliwości projektowania systemów oświetleniowych dla najbardziej wymagających rozwiązań architektonicznych.