LUK na dłużej z naszą Drużyną

Firma deweloperska LUK przez kolejny sezon będzie głównym sponsorem LUK Politechniki Lublin.

Firma deweloperska LUK to lider w branży nieruchomości w Lublinie. Od dawna zajmuje się ona budową i sprzedażą atrakcyjnych lokali mieszkalnych oraz usługowych, które umieszczane są w jak najbardziej atrakcyjnych punktach miasta. W jej ofercie można znaleźć lokale różnego typu, a więc zarówno małe, jak i duże mieszkania na sprzedaż. Są to propozycje kierowane do wszystkich grup klientów prywatnych: singli, par, rodzin z dziećmi, a także do firm zainteresowanych nabyciem dogodnego lokalu usługowego. Co więcej, w ostatnich miesiącach inwestycja LUK “Dwie Wieże” zajęła 1. miejsce w konkursie organizowanym przez portal Rynek Pierwotny w kategorii “Najlepsza inwestycja w Lublinie”, co tylko potwierdza z jak profesjonalną i rzetelną firmą mamy do czynienia. 

Drużyna LUK Politechnika Lublin nie tylko spełniła pokładane w niej nadzieje, ale swoimi wynikami i atmosferą, którą stworzyła, podbiła serca mieszkańców Lublina, a moje w pierwszej kolejności. Mam nieodparte wrażenie, że stoimy przed historyczną chwilą powrotu lubelskiej męskiej siatkówki do PlusLigi. Przyjemnie jest być cząstką tej historii. Dodatkowo kocham Lublin i siatkówkę, a ogromne zaangażowanie prezesów klubu oraz ich optymizm jest tak udzielający, że i ja poddałem się tej ekscytacji. Nie należy zapominać, że sponsoring w widowiskowy sport jest też dobrą formą promocji firmy. Te wszystkie argumenty zadecydowały, że nie tylko bez wahania, ale nawet z nieukrywaną satysfakcją podpisałem kolejną umowę sponsoringu i pozostaję w nadziei, że nasza współpraca przeniesie się na kolejne lata, już w PlusLidze – mówi Jacek Wysokiński, prezes LUK.

Jesteśmy wdzięczni za to, że otrzymujemy tak wielkie wsparcie od Firmy LUK Pana Jacka Wysokińskiego. W poprzednim sezonie pokazaliśmy, że interesują nas wyższe cele, a nie tylko gra w I lidze. Teraz mamy nowe plany związane z dalszym rozwojem klubu, więc przedłużenie umowy sponsorskiej to dla nas jeden z najważniejszych biznesowych momentów przed sezonem 2020/2021. Według nas dowodzi ono nie tylko słuszności pierwotnej decyzji o podjęciu współpracy, ale także pokazuje, że obie strony osiągają dzięki niej wymierne korzyści – mówi Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Politechniki Lublin.

W ramach nowego kontraktu sponsorskiego logotyp LUK nadal będzie obecny w nazwie zespołu, na koszulkach meczowych siatkarzy oraz w materiałach informacyjnych i promocyjnych klubu.