Koniec pucharowej przygody

LUK Politechnika Lublin – BBTS Bielsko-Biała | 21.11.2019 | fot. Grzegorz Winnicki

Podobnie, jak w sezonie 2018/2019 tak i tym razem w rozgrywkach Pucharu Polski BBTS Bielsko-Biała okazał się lepszym zespołem niż LUK Politechnika Lublin. W ramach II rundy ekipa z województwa śląskiego pokonała podopiecznych Macieja Kołodziejczyka w trzech setach.

Tak to spotkanie podsumował trener LUK Politechnika Lublin: 

W tym meczu szansę występu dostali zawodnicy, którzy dotychczas mniej grali i należy przyznać, że zaprezentowali się z niezłej strony. To mnie cieszy, bo dzięki temu mam ten komfort, że w spotkaniach ligowych mogę stawiać na wszystkich. Za naszym rywalem przemawiało doświadczenie, spokój oraz chłodna głowa, ponieważ w BBTS-ie grają zawodnicy z przeszłością PlusLigową, a to w końcówkach setów było kluczowe. Tym razem lepsi okazali się przeciwnicy, ale nie możemy mówić o druzgocącej porażce. Taki jest po prostu sport.

LUK Politechnika Lublin – BBTS Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 22:25, 22:25)

LUK: Bartosz Zrajkowski, Jędrzej Goss, Szymon Seliga, Sławomir Stolc, Kamil Szaniawski, Radosław Sterna, Szymon Pałka (libero) oraz Paweł Toborek (libero), Paweł Rusin, Bartłomiej Giza, Damian Wierzbicki, Roman Oroń.