Komunikat organizacyjny przed meczem z Jastrzębskim Węglem

W sobotę 2 grudnia o godzinie 20:30 w hali Globus drużyna BOGDANKI LUK Lublin podejmie Mistrza Polski – Jastrzębski Wegiel. 

BILETY

Bilety na mecz zostały wyprzedane, jednak z uwagi na ogromne zainteresowanie meczem z Mistrzem Polski, wychodzimy Wam na przeciw i w sobotę w kasie hali Globus dostępnych będzie 71 biletów (w tym miejsca stojące) w sektorze dopingującym Klubu Kibica Siatkówki Lublin (sektor 10 i 10B). Kasa numer 1 czynna będzie od godz. 18:30.  Ceny biletów: 40 zł (bilet normalny) i 30 zł (bilet ulgowy).

WEJŚCIE NA HALĘ

Mając na uwadze Wasz komfort, wejście na mecz możliwe będzie już od godziny 18:30. Rekomendujemy do wcześniejszego przybycia na halę, również z uwagi na warunki atmosferyczne. 

DOJAZD NA HALĘ

Zachęcamy, aby pod Halę Globus im. Tomasza Wójtowicza przyjechać komunikacją miejską. Przystanki znajdujące się najbliżej hali to: Piastowska, ZUS, Zana ZUS. Dojechać na nie można liniami nr: 14, 26, 31, 37, 39, 42, 154, 155, 158, 157, 161.

PARKING PŁATNY

Przy hali Globus funkcjonuje płatny niestrzeżony parking dla 220 samochodów. Opłaty za postój należy dokonywać w parkomatach lub w aplikacji mobilnej ePARK. Godzina postoju to koszt w postaci 4 zł. Każda kolejna rozpoczęta godzina to koszt 4 zł. Bilet pięciogodzinny to koszt 10 zł. Opłata godzinowa za postój busa/autokaru jest równa trzykrotności opłaty za postój samochodu osobowego. 

PARKING BEZPŁATNY

Na czas trwania wydarzeń sportowych i artystycznych wyłączone z ruchu są skrajne pasy jezdni w obu kierunkach ul. Zana na odcinku od ul. Nadbystrzyckiej do ronda Mokrskiego z przeznaczeniem ich na miejsca parkingowe dla kibiców i widzów udających się do hali. Ruchem będzie kierowała ochrona. 

ATRAKCJE DLA DZIECI

Najmłodszych kibiców zapraszamy do znajdującej się pod balkonem Strefy Małego Kibica, gdzie będą czekały atrakcje przygotowane przez naszego Partnera – Manię Skakania. Zejście schodami na dół znajduje się obok sektora 1. 

ZBIÓRKA W RAMACH AKCJI POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Jak co roku dołączamy do akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Podczas sobotniego meczu z Jastrzębskim Węglem przeprowadzimy zbiórkę: słodyczy, zabawek, książek oraz artykułów szkolnych na rzecz dzieci z domów dziecka, dzieci z rodzin wielodzietnych oraz dzieci będących w trudnej sytuacji materialnej. Różnego rodzaju łakocie oraz rzeczy będziecie mogli przekazać przy wejściach naszym wolontariuszom.

Do zobaczenia w Hali Globus im. Tomasza Wójtowicza!