KOMUNIKAT KLUBU dotyczący transferu Wilfredo Leona

W nawiązaniu do pojawiających się doniesień w mediach odnośnie transferu Wilfredo Leona do naszego Klubu, potwierdzamy, że prowadziliśmy i prowadzimy rozmowy z Wilfredo Leonem. Doceniamy ich profesjonalny i partnerski charakter.

Faktem jest, że do Drużyny dołączą nowi siatkarze. Szanujemy ich zobowiązania wobec klubów, które obecnie reprezentują, dlatego – kierując się jedną z naszych nadrzędnych zasad, dotyczących polityki transferowej – o wszystkich nowych zawodnikach, którzy będą reprezentować nasz klub w sezonie 2024/2025, poinformujemy po wygaśnięciu kontraktów, którymi obecnie są zobowiązani.

Skokowy rozwój Klubu, także w obszarze strategii transferowej, dowodzi trwałości relacji z naszymi partnerami i przyjaciółmi oraz ich niezawodności. Szczególne podziękowania kierujemy do Prezydenta Miasta Lublin Pana dr. Krzysztofa Żuka wraz z Jego Zastępcami, Panią Beatą Stepaniuk-Kuśmierzak i Panem Mariuszem Banachem oraz Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego i Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Pana Zbigniewa Wojciechowskiego, którzy dostarczają nam argumentów w negocjacjach i okazują nieocenione, ludzkie wsparcie, wykraczające poza relacje biznesowe.

Jesteśmy przekonani, że właściwa strategia transferowa zwiększa szanse na osiąganie przez Klub ambitnych celów oraz szerzej otwiera przed naszymi kibicami drzwi do pozytywnych emocji.