Bij Mistrza!

Początek grudnia, a wraz z nim mecz z Mistrzem Polski – Jastrzębskim Węglem!

Jastrzębski Węgiel to absolutna rewelacja trwającego sezonu. Na osiem rozegranych meczów wygrał wszystkie, tracąc przy tym zaledwie trzy sety. Zespół prowadzony przez argentyńskiego trenera Marcelo Mendeza triumfował nad: PSG Stalą Nysa, Indykpolem AZS Olsztyn (3:1), Exact Systems Hemarpol Częstochowa, Asseco Resovią Rzeszów (3:1), GKS-em Katowice (3:1), Enea Czarnymi Radom, Barkomem Każany Lwów oraz KGHM Cuprum Lubin. Do sobotniego spotkania Mistrzowie Polski przystąpią po zwycięstwie w trzech partiach nad wicemistrzem Czech – Jihostroj Czeskie Budziejowice, rozgrywanego w ramach 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Nieco inaczej, choć równie dobrze wygląda sytuacja BOGDANKI LUK Lublin. Niezła postawa w sezonie 2023/2024 skutkuje siódmą lokatą w ligowej tabeli, na którą złożyło się 15 punktów (pięć wygranych i trzy przegrane).  Co prawda ostatni mecz zupełnie nie ułożył się po naszej myśli. W Zawierciu w miniony weekend w trzech setach ulegliśmy miejscowemu Aluron CMC. Tym bardziej w sobotę zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zmazać plamę z tej konfrontacji, tym bardziej że będziemy mieli ze sobą doping ponad czterech tysięcy ludzi. To oznacza, że bilety na mecz zostały wyprzedane!

Mając jednak na uwadze ogromne zainteresowanie spotkaniem z Jastrzębskim Węglem, do sprzedaży w dniu meczu trafi 71 biletów w sektorze dopingującym Klubu Kibica. Są to miejsca stojące. Kasa biletowa będzie czynna od godziny 18:30. Od 18:30 będzie można również wejść na halę. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na halę, aby uniknąć kolejek. Transmisja w Polsacie Sport.