Zrehabilitować się w Bydgoszczy. LUK Politechnika Lublin zagra z BKS Visłą

Czas na nasz drugi mecz w 2021 roku. W najbliższą środę lublinianie zmierzą się w Bydgoszczy z BKS Visłą. Będzie to zaległe spotkanie 15. kolejki Tauron 1. Ligi. 

Przed LUK Politechniką Lublin szesnasty mecz ligowy w tym sezonie i drugi w 2021 roku. Ostatnie spotkanie rozegraliśmy 6 stycznia w Kluczborku. Naszym rywalem był zespół Mickiewicza, który wygrał z nami 3:1. – W tym meczu nie zagraliśmy najlepiej. Wyciągnęliśmy wnioski i liczymy, że przeciwko drużynie z Bydgoszczy zaprezentujemy się tak, jak potrafimy najlepiej, a tym samym sięgniemy po pierwsze zwycięstwo w 2021 roku – powiedział Konrad Stajer, środkowy LUK Politechniki Lublin.

Natomiast drużyna prowadzona przez Marcina Ogonowskiego rok 2021 rozpoczęła w Jaworznie, gdzie skonfrontowała się z miejscowym MCKiS. W tym meczu BKS Visła pokonała rywali 3:1 i sięgnęła po dwunasty triumf w sezonie 2020/2021. – Myślę, że czeka nas bardzo trudne spotkanie. Visła to nasz sąsiad z tabeli i jeden z kandydatów do awansu do PlusLigi. Dzieli nas tylko pięć punktów, więc nie ulega wątpliwości, że przed nami niezwykle istotne starcie. Wierzę, że tym razem wrócimy do Lublina z pełną pulą – dodał Konrad Stajer. 

Początek środowego meczu o godzinie 18:00. Transmisja z Hali Immobile Łuczniczka dostępna będzie w serwisie Ipla.tv.


Sponsorami tytularnymi klubu LUK Politechnika Lublin są: Miasto Lublin, LUK Jacek Wysokiński, Politechnika Lubelska.

Sponsorem oraz sponsorem tytularnym grup młodzieżowych jest firma Luxiona Poland S.A.

Partnerem medycznym jest Centrum Medyczne Medisport. 

Partnerami technicznymi są: Woda mineralna Bystra, Najlepsza Drukarnia na świecie, Takushi – Ramen&Sushi.