Zostań wolontariuszem naszego Klubu

Chcesz na własne oczy zobaczyć jak wygląda “od kuchni” organizacja meczu siatkarskiego? Z nami to możliwe, ponieważ poszukujemy wolontariuszy!

Przed nami kolejny sezon w PlusLidze, w którym potrzebujemy chętnych osób do współpracy przy wydarzeniach sportowych organizowanych przez nasz klub. Jeśli masz ochotę współtworzyć z nami historię, nie czekaj, tylko wyślij zgłoszenie!

Wolontariuszem może zostać każdy, kto spełnia następujące wymagania:
– interesuje się sportem, w szczególności siatkówką,
– lubi pracę i kontakt z ludźmi,
– jest gotowy poświęcić swój czas na pomoc w czasie domowych meczów,

Szukamy wolontariuszy, którzy mogą pomóc w następujących obszarach:
– pomoc przy organizacji meczu,
– pomoc w biurze prasowym.

Wolontariuszom zapewniamy: czynny udział w życiu klubu, możliwość spotkań z siatkarzami występującymi w Lidze Mistrzów Świata, certyfikat potwierdzający udział w wolontariacie sportowym i przede wszystkim świetną oraz niezapomnianą atmosferę!

Aby zostać wolontariuszem naszego klubu i wspierać nas w organizacji wydarzeń sportowych należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: media@lkpslublin.pl. Skontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą!

W treści maila prosimy podać następujące dane: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, telefon kontaktowy. Prosimy także o dołączenie kilku słów o sobie (zainteresowania i wyjaśnienie, dlaczego to właśnie Ty chcesz być częścią naszej ekipy).