Zapraszamy na spotkanie z siatkarzami LUK Politechniki Lublin!

W najbliższy czwartek (tj. 20 maja) odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej połączony ze spotkaniem z siatkarzami i sztabem szkoleniowym LUK Politechniki Lublin. Na wspólne świętowanie sezonu zwieńczonego awansem do PlusLigi zapraszamy od godziny 17:00 na boiska do siatkówki plażowej w Centrum Sportowym Politechniki Lubelskiej (Nadbystrzycka 36D). 

Kibice, którzy obecni będą w czwartek na spotkaniu, będą mieli okazję podziękować drużynie za wspaniały sezon. W jego trakcie siatkarze LUK Politechniki Lublin służyć będą poradami, wskazane są również wspólne zdjęcia, w tym z Pucharem i autografy! 

Z uwagi na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne na spotkanie będziemy mogli wpuścić ograniczoną liczbę kibiców. Konieczne jest napisanie do nas wiadomości prywatnej na Facebooku lub wysłanie e-mail na adres: media@lkpslublin.pl wraz z podaniem: imienia, nazwiska oraz zaznaczenia czy interesuje Was gra w turnieju, czy tylko spotkanie z drużyną. Ilość miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszego kontaktu!