Wyprawa do Suwałk. Zapowiedź meczu Ślepsk – LUK

Czas na pierwszy mecz wyjazdowy w sezonie 2021/2022. W sobotni wieczór zmierzymy się z zespołem Ślepska Malow Suwałki. 

Drużyna prowadzona przez Andrzeja Kowala początku bieżącego sezonu także nie może zaliczyć do udanych. W 1. kolejce Ślepsk przegrała na wyjeździe 1:3 z Aluron CMC Warta Zawiercie. Najwięcej punktów dla biało-niebieskich zdobył Bartłomiej Bołądź – 26.

Najbliższe spotkanie będzie dla nas tak samo wymagające, jak poprzednie, ale na inaugurację PlusLigi pokazaliśmy, że potrafimy grać w siatkówkę. W każdym meczu czeka nas walka od początku do końca, która z pewnością przyniesie efekt. Do Suwałk jedziemy z takim nastawieniem, żeby pokazać swoje umiejętności i zaprezentować najlepszą siatkówkę – mówi trener Dariusz Daszkiewicz. 

Poprzednie starcie obu drużyn miało miejsce na początku września w ramach Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. Wtedy pokonaliśmy rywali 3:1. W sobotę będziemy jednak świadkami zupełnie innego wydarzenia, w którym do zdobycia będą niezwykle cenne punkty. Do tej konfrontacji podejdziemy z nowym siatakrzem na pokładzie – Igorem Gnieckiem, który zastąpił kontuzjowanego Szymona Berezę. 

Początek meczu o godzinie 20:30 w Arena Suwałki. Spotkanie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Liczymy, że pierwsze wyjazdowe spotkanie będzie emocjonujące i z korzystnym dla nas wynikiem.