Wypowiedzi po meczu Olimpia Sulęcin – LUK Politechnika Lublin

Olimpia Sulęcin – LUK Politechnika Lublin (fot. Artur Pawlik)

W sobotni wieczór nasza drużyna pokonała Olimpię Sulęcin 3:1. Trener Dariusz Daszkiewicz oraz przyjmujący Paweł Rusin podsumowali to spotkanie. 

Dariusz Daszkiewicz, trener LUK Politechniki Lublin: Jedyną dobrą rzeczą, jaką można powiedzieć po tym spotkaniu, jest to, że zdobyliśmy w nim komplet punktów. Nasza gra pozostawia wiele do życzenia. Dla przykładu, mamy cztery punkty przewagi i nagle je tracimy, a rywale doprowadzają do remisu. Oczywiście możemy tłumaczyć się tym, że części zawodników doskwierają sprawy przeciążeniowe, a część jest lekko przeziębiona, stąd nasz okrojony skład, ale to nie o to chodzi. Mówi się, że lepiej jest brzydko wygrać, aniżeli ładnie przegrać i jest to prawda, jednak przed nami sporo pracy. 

Paweł Rusin: – Najważniejsze, że wygraliśmy, ale otwarcie należy przyznać, że nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Inna sprawa, że takie spotkania także trzeba rozgrywać i zdobywać w nich komplet punktów. Jeśli chodzi o mój występ, to uważam, że do mojej bardzo dobrej gry jeszcze sporo brakuje. Myślę, że nie ma co patrzeć wstecz, tylko trzeba trenować dalej i patrzeć na kolejnych rywali. Wszyscy musimy postarać się o to, abyśmy zdecydowanie lepiej prezentowali się na parkiecie.