Witamy trenera przygotowania motorycznego!

To w jego kuźni będą hartowały się mięśnie siatkarzy LUK Politechniki Lublin tak, by byli jak najmniej podatni na urazy w PlusLidze. To on ma zakląć w nich moc, której nie braknie przez cały sezon. Nowym trenerem przygotowania motorycznego zostaje Mateusz Zimoch!

Swoje: wiedzę i doświadczenia pogłębia przez nieustanny rozwój. Pracę w Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego łączył z prestiżowymi kursami o międzynarodowej renomie. Jest wysoce wyspecjalizowany między innymi w tzw. mobilizacji mięśniowej.

Mateusz to specjalista o imponującym CV! Jego praca akademicka dowodzi, że tą wiedzą potrafi się dzielić, z korzyścią dla osób, z którymi pracuje. Jestem przekonany, że nowe wyzwanie, które przed nim otwieramy będzie stanowiło dla niego inspirację do ciężkiej i owocnej pracy. Wiem, że nasi siatkarze także obiecują sobie wiele po współpracy z Mateuszem – powiedział Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Politechniki Lublin.

Dotychczas Mateusz realizował się przede wszystkim w sportach siłowych, którymi zajmuje się od 14 lat. Między innymi dzięki temu ma rozległą wiedzę z zakresu żywienia i suplementacji. Miał już okazję poznać część Siatkarzy, z którymi będzie pracował w nadchodzącym sezonie.

Współpracę z Klubem Siatkarskim z Lublina zacząłem już podczas gry w I lidze, gdzie konsultowałem zespół pod kątem przygotowania fizycznego zarówno pod koniec fazy zasadniczej jak i play-off. Po awansie do PlusLigi, gdy pojawiła się propozycja współpracy z zespołem w pełnym wymiarze nie miałem żadnych wątpliwości. Znając drużynę, skład trenerski oraz dostępne w Lublinie zaplecze sportowe wiem, że możemy osiągnąć dużo razem – powiedział Mateusz Zimoch. 

Mateusz, chcemy być silni Twoim doświadczeniem!