Umowa z Politechniką Lubelską przedłużona!

fot. Grzegorz Winnicki

Przed LUK Lublin oraz Politechniką Lubelską kolejny wspólny sezon w PlusLidze. Umowa dotycząca kontynuacji współpracy podpisana została 16 września 2022 r. 

–  Podpisanie umowy jest kolejnym krokiem na drodze, którą wspólnie z Politechniką Lubelską kroczymy od lat. Uczelnia wzięła nas pod swoje skrzydła, uwierzyła w nas i naszą pracę, kiedy byliśmy jeszcze marką praktycznie nieznaną. I dalej cieszymy się zaufaniem uczelni, co jest dla nas bardzo cenne – podkreśla wiceprezes LUK Lublin Maciej Krzaczek.

– Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju sportu zawodowego. To dla nas nobilitacja, że zarząd Klubu oraz zawodnicy LUK Lublin uznają nasze obiekty za doskonałą bazę do treningów – mówi rektor Politechniki Lubelskiej prof. Zbigniew Pater.

Politechnika Lubelska wspiera siatkarzy, udostępniając swoją bazę sportową. Zawodnicy mogą trenować w hali sportowej i na boisku do siatkówki. Do ich dyspozycji są również siłownia oraz sala fitness. Nowo podpisana umowa obowiązywać będzie do 31 lipca 2023 roku. Obaj partnerzy współpracują ze sobą już 6 lat.