Sprzedaż biletów na mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki

We wtorek 11 kwietnia o godzinie 20:13 wystartuje sprzedaż biletów na ostatni mecz sezonu 2022/2023, w którym podejmiemy Ślepsk Malow Suwałki.  Z rywalami zmierzymy się 18 kwietnia o godzinie 20:30 w hali Globus im. Tomasza Wójtowicza. Bilety będą do nabycia w systemie Eventim.pl. Przypominamy, że karnety zakupione przed sezonem nie obejmują meczów o miejsca. Dla Kibiców przygotowaliśmy niespodziankę! Po zakończeniu meczu nasza drużyna zagości na trybunach w celu przybicia przysłowiowej piątki. Będzie również możliwość wspólnych zdjęć oraz zebrania autografów!

Bilety na ostatni mecz sezonu będą dostępne w następujących cenach:

Bilet normalny: 40 zł
Bilet ulgowy: 30 zł*

*(obejmuje uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej, emerytów i rencistów na podstawie ważnej legitymacji, osoby z niepełnosprawnościami na podstawie ważnego orzeczenia, inwalidów wojennych i wojskowych, weteranów i kombatantów na podstawie ważnego dokumentu stwierdzającego powyższe, honorowych dawców krwi oraz zasłużonych dawców przeszczepu na podstawie ważnej legitymacji)

Przypominamy również, że dzieci do 120 cm wzrostu wstęp na mecze mają darmowy, ale nie mają zagwarantowanego miejsca siedzącego.

Bilety dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2022/2023:

Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 15 zł

Aby skorzystać ze zniżki, przy zakupie biletu należy podać ciąg znaków (bez spacji) składający się z:
• numeru z sezonu 2022/2023 znajdującego się pod kodem QR,
Dla przykładu: 12345678916B35
Zakup biletu ze zniżką dostępny będzie również w kasie biletowej w dniu meczu po okazaniu karnetu.