Rusza sprzedaż biletów na Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Lublin!

Drodzy Kibice! Nadchodzi moment, w którym w końcu będziemy mogli się z Wami zobaczyć! Przed nami dwa ważne wydarzenia z Waszym udziałem!

W czwartek 2 września od godziny 19:00 zapraszamy Was do Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego im. Romualda Lipko. To właśnie wtedy rozpoczniemy oficjalną prezentację LUK Lublin, którą poprowadzą goście specjalni. Kto to będzie? Przekonacie się niebawem! Zachęcamy Was do śledzenia naszych kanałów społecznościowych, w których uchylamy rąbka tajemnicy. WSTĘP NA NIĄ JEST BEZPŁATNY!

Po bliższym poznaniu całego składu zapraszamy Was na Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. Będziemy na nim gościć: Ślepsk Malow Suwałki, Cerrad Enea Czarni Radom i Projekt Warszawa.

Plan 1. dnia Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin

LUK Lublin – Ślepsk Malow Suwałki o godzinie 17:00
Cerrad Enea Czarni Radom – Projekt Warszawa o godzinie 19:00

Plan. 2 dnia Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin

Mecz o 3. miejsce o godzinie 11:00
Finał o godzinie 13:00

Wejściówki na to wydarzenie zostaną udostępnione w cenie 20 zł (bilet jednodniowy) oraz 30 zł (bilet dwudniowy). SPRZEDAŻ BĘDZIE PROWADZONA ZA POŚREDNICTWEM EVENTIM.PL OD PIĄTKU (27 sierpnia) OD GODZINY 12:00.

Gorąco prosimy, aby osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, zaznaczyły przy zakupie biletu, że posiadają certyfikat szczepienia (będzie to wyszczególnione przy zakupie). Spotkajmy się w jak najliczniejszym gronie! Do zobaczenia!