Rewanż w Lublinie, czyli rywalizacja o miejsca 11-12

Przed nami ostatni mecz sezonu! W nim zmierzymy się ponownie ze Ślepskiem Malow Suwałki, z którym rywalizujemy o 11. miejsce w ligowej tabeli. 

W pierwszym emocjonującym spotkaniu to nasz zespół postawił pierwszy krok ku wygranej rywalizacji. W Suwałkach przegrywaliśmy 0:2, ale zdołaliśmy odwrócić losy meczu i wygraliśmy 3:2. MVP został wybrany Szymon Romać, który zapisał na swoim koncie aż 32 punkty. – Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zakończyć sezon zwycięstwem. Może 11. miejsce nie jest naszym wymarzonym, ale należy docenić to, ile wspólnie osiągnęliśmy. Frekwencja na naszych meczach należy do jednej z najwyższych, więc cieszę się, że to w Lublinie zakończymy ligowe granie, a kto wie, czy nie będzie to jedno z najdłuższych spotkań w tym sezonie. W żadnym wypadku nie możemy skreślać rywali. Już mecz w Suwałkach pokazał, że oba zespoły są zdeterminowane, aby zająć wyższe miejsce w tabeli – mówi trener Dariusz Daszkiewicz. 

Przypomnijmy, w przypadku stanu rywalizacji 1-1 o wszystkim zadecyduje “złoty set,”. 

Początek meczu o godzinie 20:30. Bilety można zakupić w serwisie Eventim oraz stacjonarnie w kasach Hali Globus na dwie godziny przed meczem. Wejściówki są w cenie 30 zł (bilety ulgowe) oraz 40 zł (bilety normalne). Wejście na halę od godziny 19:30. Transmisję tego starcia będzie można także śledzić na antenie Polsatu Sport.