Rehabilitacja po COVID-19? Możliwa w Medisport!

Fot. Dzięki uprzejmości Medisport

Każdy przypadek COVID-19 ma indywidualny przebieg i nie należy bagatelizować żadnych objawów oraz zmian po chorobie. Niestety coraz więcej osób, które ją przeszły, skarży się na powikłania. Na szczęście wśród ozdrowieńców zwiększa się również świadomość, że istotnym elementem leczenia jest rehabilitacja. Pomaga ona zniwelować skutki przebytego zakażenia i jest możliwa do przeprowadzenia w Centrum Medycznym Medisport!

Wśród najczęstszych powikłań po COVID-19, na jakie uskarżają się pacjenci należy wymienić:

– zaburzenia w oddychaniu, duszności,
– ograniczenie tolerancji wysiłkowej,
– zaburzenia równowagi i koordynacji ruchowej,
– brak tchu podczas wykonywania zwykłych, codziennych czynności,
– ból mięśni i stawów,
– ból głowy.

Jeśli narzekasz na podobne objawy lub martwisz się o swój stan zdrowia po przebytej chorobie, to koniecznie zgłoś się do Centrum Rehabilitacyjnego Medisport. Grono specjalistów indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i dobiera odpowiedni pakiet rehabilitacyjny, który przywróci Ci pełnię sił. W Medisport możesz liczyć na pracę z fizjoterapeutą oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii (laser, elektroterapia, pole magnetyczne, BOA i wiele innych). W Medisport przez cały okres trwania leczenia pozostaniesz nie tylko pod opieką fizjoterapeuty, ale w razie potrzeby możesz liczyć na pomoc ze strony lekarza specjalisty. 

Co ważne, oferta Medisport jest kompleksowa, co w praktyce oznacza, że Twoje leczenie jest prowadzone od początku do końca przez wykwalifikowaną kadrę!

Nie bagatelizuj swojego zdrowia i umów się na wizytę już dziś! Aby tego dokonać wystarczy zarejestrować się online w tym miejscu lub pod numerem telefonu: +48 81 820 05 02. 

KONTAKT

CENTRUM MEDYCZNE
ul. Dożynkowa 38/4
20-223 Lublin

GODZINY OTWARCIA
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK
8:00 – 20:00