Przegląd mediów po transferze Nevena Majstorovicia

 

Transfer Mistrza Europy Nevena Majstorovicia do LUK Politechniki Lublin spowodował, że zawładnęliśmy Internetem. O przyjściu tak utytułowanego siatkarza do naszego Klubu rozpisały się wszelkie sportowe media.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy linki, które udało nam się namierzyć:

Polsat Sport: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-06-02/sensacyjny-transfer-siatkarski-mistrz-europy-zagra-na-zapleczu-plusligi/

Lubsport: https://lubsport.pl/siatkowka-2/mistrz-europy-w-luk-politechnice-lublin

Tauron 1. liga: https://www.tauron1liga.pl/news/id/42714.html

Kurier Lubelski: https://kurierlubelski.pl/neven-majstorovic-nowym-zawodnikiem-luk-politechniki-lublin/ar/c2-15002469

Gazeta Wyborcza Lublin:https://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,35644,25997659,transferowa-bomba-mistrz-europy-zagra-w-i-ligowej-luk-politechnice.html?fbclid=IwAR378XycvyZHRc8UsDUfMdHa7kCMERJAUom7Yh9ad6ma-YPAdZ4Mu11W0VI

Strefa siatkówki: https://siatka.org/pokaz/mistrz-europy-lublinie/

Eurosport:https://eurosport.tvn24.pl/siatkowka,119/neven-majstorovic-podpisal-kontrakt-z-luk-politechnika-lublin,1018515.html

Radio Lublin: https://radio.lublin.pl/2020/06/transferowa-bomba-w-luk-politechnice-lublin-do-zespolu-dolaczyl-neven-majstorovic/

Radio Centrum: https://centrum.fm/luk-politechnika-pozyskuje-mistrza-europy

Polskie Radio 24: https://polskieradio24.pl/5/4147/Artykul/2523916,Sensacyjny-transfer-na-zapleczu-PlusLigi-Mistrz-Europy-zagra-w-klubie-z-Lublina

Czas siatkówki: https://czassiatkowki.pl/mistrz-europy-na-pokladzie-luk-politechnika-lublin-w-drodze-po-awans-do-plusligi/

Interia: https://sport.interia.pl/siatkowka/news-siatkowka-mistrz-europy-na-zapleczu-ekstraklasy-w-lublinie,nId,4531947?fbclid=IwAR1IMZACqO2h-7dlveyBPH9v6pZJl2NhYE-CvXzJILItu-Y2Ur5vGV5U8jM

WP Sportowe Fakty: https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/884704/sensacyjny-transfer-na-zapleczu-plusligi-mistrz-europy-neven-majstorovic-podpisa

Polish News:https://www.polishnews.co.uk/neven-majstorovic-podpisal-kontrakt-z-luk-politechnika-lublin/

Dziennik.pl: https://sport.dziennik.pl/siatkowka/artykuly/7727187,siatkowka-ekstraklasa-lublin-mistrz-europy.html

Golf News:https://golfnews.pl/serbski-mistrz-europy-nowym-libero-luk-politechniki-lublin/