Przedświąteczne spotkanie na Globusie. Zapowiedź meczu LUK – Stal

Po przegranej w Gdańsku chcemy poprawić nastroje nie tylko swoje, ale też naszych kibiców. Przed nami starcie przed własną publicznością z zamykającą ligową tabelę Stalą Nysa.

Nasz poniedziałkowy rywal zgromadził dotychczas trzy punkty, które wywalczył po przegranych tie-breakach z PGE Skrą Bełchatów, GKS-em Katowice oraz Indykpolem AZS Olsztyn. Spotkanie z naszym zespołem, to dla podopiecznych Daniela Plińskiego ostatnia okazja, aby w 2021 roku sięgnąć po premierową wygraną w rozgrywkach PlusLigi.

Nic dziwnego, że na papierze to LUK Lublin jest faworytem tego starcia. Na swoim koncie mamy 14 punktów i zajmujemy 8. miejsce w stawce 14 drużyn walczących w Lidze Mistrzów Świata. W poprzedniej kolejce zarówno my, jak i Stal Nysa zanotowaliśmy przegrane. Nasz team w Gdańsku uznał wyższość Trefla (0:3). Natomiast niebiesko-żółci w Radomiu przegrali z Cerrad Enea Czarni 1:3. 

Ostatni przed świętami ligowy mecz z naszym udziałem rozpocznie się o godzinie 20:30. Bilety można zakupić w serwsie Eventim oraz stacjonarnie w kasach Hali Globus na dwie godziny przed meczem. Wejściówki są w cenie 20 zł (bilety ulgowe)  oraz 30 zł. Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami Rady Ministrów w Hali Globus udostępniane jest 30% miejsc na trybunach, a do limitów nie wliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym osoby zaszczepione prosimy o zakup biletów dla osób zaszczepionych. Transmisję tego starcia będzie można także śledzić na antenie Polsatu Sport.