Przed meczem z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Czas odrobić kolejne zaległości ligowe. We wtorek 1 grudnia LUK Politechnika Lublin podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy gwizdek w Hali MOSiR o godzinie 18:00. 

Siatkarze z Tomaszowa Mazowieckiego w obecnych rozgrywkach rywalizowali siedmiokrotnie. Na swoim koncie mają dwie wygrane i pięć porażek. Ostatni komplet punktów zgarnęli 7 listopada pokonując MCKiS Jaworzno 3:1. Podopieczni Bartłomieja Rebzdy do meczu z nami przystąpią po porażce 1:3 odniesionej z BBTS-em Bielsko- Biała. 

Nasza drużyna jest w zupełnie innych nastrojach, bowiem w ostatniej kolejce pewnie pokonała Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 i teraz zrobi wszystko, by powtórzyć ten wynik. – Zmierzymy się z drużyną, w której szeregach jest trzech doświadczonych zawodników i ambitna młodzież. 12. miejsce Lechii w tabeli nie odzwierciedla jej możliwości i spodziewamy się ciężkiego meczu – mówi przed tym starciem trener Maciej Kołodziejczyk. 

Ostatni mecz bezpośredni między obiema drużynami miał miejsce w grudniu 2019 roku. Wówczas lublinianie zwyciężyli u siebie 3:2. Transmisja radiowa z wtorkowego spotkania dostępna będzie na naszym Facebooku. Poprowadzi ją Emil Paliwoda.