Przed meczem z KPS Siedlce

Tylko trzy mecze zostały nam do rozegrania w rundzie zasadniczej sezonu 2020/2021. Jeden z nich to spotkanie z KPS-em Siedlce, które odbędzie się w najbliższą sobotę w ramach 27. kolejki Tauron 1. Ligi.

Drużyna prowadzona przez Mateusza Grabdę jest po dwóch porażkach z rzędu, które odniosła z Polskim Cukrem Avią Świdnik (1:3) i BKS Visłą Bydgoszcz (0:3). Ogółem, na swoim koncie siedlczanie mają dziewięć przegranych , w wyniku czego zajmują 7. miejsce w tabeli Tauron 1. Ligi. Ich zdobycz punktowa to 42 oczka. Nasz najbliższy rywal walczy nie tylko o przerwanie serii porażek, ale także o jak najwyższą pozycję przed fazą play-off.

Podobny cel przyświeca naszej drużynie. Jesteśmy liderem ligowej tabeli i skupiamy się na tym, aby do decydującej fazy sezonu przystąpić z 1. miejsca. Aby to nastąpiło, nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów w żadnym meczu. Do sobotniej konfrontacji przystąpimy po bardzo dobrym występie w Lublinie, w którym rozgromiliśmy w trzech setach Exact Systems Norwid Częstochowa, a więc w niezłych nastrojach udaliśmy się na kolejne ligowe starcie.

W grudniu, kiedy to mierzyliśmy się z KPS-em Siedlce wygraliśmy 3:0 i nie mamy nic przeciwko powtórce.

Początek meczu o godzinie 17:00. Transmisja dostępna będzie w serwisie Ipla.tv pod tym linkiem: https://bit.ly/3rABS8P.

Sponsorami tytularnymi klubu LUK Politechnika Lublin są: Miasto Lublin, LUK Jacek Wysokiński, Politechnika Lubelska.

Partnerem Drużyny jest Województwo Lubelskie.

Sponsorami są: Luxiona Poland S.A. i Autoklinika.

Partnerem medycznym jest Centrum Medyczne oraz Rehabilitacyjno-Sportowe Medisport.

Partnerami technicznymi są: Woda mineralna Bystra, Najlepsza Drukarnia na świecie, Takushi – Ramen&Sushi, ADM Meble.