Przed meczami z BBTS Bielsko-Biała

Dwa mecze w ciągu dwóch dni, czyli przed naszym zespołem rywalizacja z BBTS Bielsko-Biała. Najpierw w ramach rozgrywek Tauron 1. Ligi, a następnie w ramach Pucharu Polski. 

Pierwotnie spotkanie 5. kolejki I-ligowych rozgrywek miało zostać rozegrane 17 października, ale zostało odwołane przez wirus SARS-CoV-2 i obie ekipy spotkają się miesiąc później. 

W lidze BBTS rozegrał osiem meczów i odniósł osiem zwycięstw, co plasuje go na pozycji lidera z dorobkiem 22 punktów. Po raz ostatni podopieczni Harry’ego Brokkinga rywalizowali na wyjeździe 7 listopada z Krispol Września. Wtedy drużyna z Bielska-Białej wygrała 3:0. 

Dla przypomnienia, nasz zespół także ma swoim koncie komplet pięciu zwycięstw w pięciu rozegranych meczach. Ostatnie trzy oczka trafiły do nas po wygranej 3:0 nad ZAKSĄ Strzelce Opolskie.

W poprzednim sezonie z ekipą BBTS rywalizowaliśmy trzykrotnie. Dwa razy w lidze, w której raz zwyciężyliśmy my 3:1, a raz rywale, którzy wygrali 3:2. Trzecie starcie miało miejsce w II rundzie Pucharu Polski. W niej lepsi byli rywale, którzy odnieśli zwycięstwo 3:0. 

Początek wtorkowego meczu o godzinie 18:00. Transmisja z niego dostępna będzie w aplikacji IPLA TV pod tym linkiem.

Dzień później oba zespoły spotkają się ponownie, tym razem w ramach 3. rundy Pucharu Polski. Transmisja także będzie dostępna w aplikacji IPLA TV pod tym linkiem.