Powtórzyć wynik. Zapowiedź meczu GKS Katowice – LUK Lublin

 

Przed nami spotkanie 17. kolejki PlusLigi i wyjazdowy mecz z GKS Katowice. 

W pierwszym starciu tego sezonu pokonaliśmy przed własną publicznością GKS Katowice 3:0. Było to także nasze pierwsze zwycięstwo w PlusLidze. Nie trudno więc przewidzieć, że GKS przystępuje do poniedziałkowego starcia żądny rewanżu. Aktualnie podopieczni Grzegorza Słabego zajmują 8. miejsce w tabeli, mając na koncie tyle samo punktów co… nasz zespół – 17 (przy jednym meczu rozegranym mniej). 

W ostatniej kolejce drużyna z województwa śląskiego wygrała w trzech setach z Aluron CMC Warta Zawiercie. My natomiast ulegliśmy 1:3 Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. – Na pewno spodziewamy się innego spotkania od tego, które rozegraliśmy z GKS Katowice u siebie. Wiadomo, że pod kątem układu tabeli jest to bardzo ważny mecz, podobnie, jak wszystkie następne. W 2022 roku nie wygraliśmy jeszcze na wyjeździe, bo poprzednio przegraliśmy z Jastrzębskim Węglem i w ramach Pucharu Polski z Projektem Warszawa, więc czas to zmienić – mówi trener Dariusz Daszkiewicz. 

Czy po raz drugi w sezonie 2021/2022 pokonamy GKS Katowice? Przekonamy się w poniedziałkowy wieczór. Początek meczu o godzinie 17:30. Transmisja na antenie Polsatu Sport.