Politechnika Lubelska gra dalej z nami!

Przekraczanie barier, szukanie innowacyjności i wyznaczanie trendów to niebywale trwały fundament naszej wieloletniej współpracy z Politechniką Lubelską. Na tym fundamencie wspólnie budujemy nowy rozdział naszej drogi!

Choć już nie w nazwie, to wciąż niezaprzeczalnie w naszych sercach. Politechnika Lubelska nadal będzie wspierać nas w spełnianiu marzeń miłośników siatkówki w regionie. Nadal będziemy korzystać ze sprawdzonej bazy sportowej Uczelni, która staje się Partnerem Klubu!

Politechnika Lubelska już od ponad pół wieku kształci profesjonalną kadrę inżynierską. To oni nieustannie szukają rozwiązań, wykraczających poza akademickie dysputy, by służyć podnoszeniu jakości życia. Politechnika Lubelska to uczelnia, która otwiera się na współczesne potrzeby. Stąd też, w trosce o środowisko, orientuje badania na ochronę środowiska oraz oszczędność materiałów i energii. Efektem wytężonej pracy są liczne patenty, prawa ochronne oraz prace naukowe.
Od lat kreujemy razem sukcesy lubelskiej siatkówki. Wierzymy, że przed nami jeszcze więcej przesuniętych horyzontów wyobraźni!