Po drugie zwycięstwo! Zapowiedź meczu z Barkomem Każany Lwów

fot. Łukasz Gorajek

Zaledwie po sześciu dniach od Inauguracji PlusLigi rozegramy kolejny ligowy mecz. W ramach 2. kolejki PlusLigi podejmiemy w czwartek Barkom Każany Lwów. 

Na Inaugurację sezonu 2023/2024 pokonaliśmy bez straty seta Enea Czarni Radom, a najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Jan Nowakowski. – To było dla nas niezwykle ważne, żeby od pierwszego meczu przed własną publicznością pokazać się z dobrej strony. Myślę, że to się udało, dlatego zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie do Hali Globus – mówi nasz środkowy. 

Barkom Każany Lwów poprzedni sezon zakończył na 13. miejscu w tabeli, a na otwarcie tego sezonu przegrał z KGHM Cuprum Lubin 0:3. W porównaniu do poprzedniego sezonu, do zespołu dołączyło sześciu nowych siatkarzy: Kristers Dardzans (atakujący), Mousse Gueye (środkowy), Ilia Kowalow (przyjmujący), Luciano Palonsky (przyjmujący), Jaroslav Pampuszko (libero) i Deniss Petrovs (rozgrywający).

Początek czwartkowego starcia o godzinie 18:30. Bilety można zakupić w serwisie Eventim oraz stacjonarnie w kasach Hali Globus na dwie godziny przed meczem. Wejściówki są w cenie 30 zł (bilety ulgowe) oraz 40 zł (bilety normalne). Osoby posiadające bilety ulgowe prosimy o zabranie dokumentów potwierdzających uprawnienie do ulgi. Wejście na halę od godziny 17:30. Transmisję tego starcia będzie można także śledzić na antenie Polsatu Sport.