PAWEŁ, WITAMY PONOWNIE!

Z klubem związany jest od początku. Zostawił mnóstwo zdrowia na parkiecie, pomagając drużynie wspinać się po szczeblach ligowej siatkówki. Karierę zakończył dwa lata temu, a teraz odkryje siebie w nowej roli. Paweł Toborek zostaje Kierownikiem Drużyny! 

Paweł był w pierwszej kadrze klubu i każdej kolejnej, aż do sezonu 2019/2020. Wówczas spełnił swoje marzenie, punktujących w rozgrywkach Tauron 1.Ligi. Dokonał tego w legendarnym już meczu przeciwko Stali Nysa przy Alejach Zygmuntowskich. Po tym sezonie zakończył karierę. Za swoje wieloletnie oddanie Klubowi, często bywa nazywany “Legendą LKPS”.

Z klubem jestem związany od samego początku i zawsze wierzyłem w projekt, jaki jest tutaj tworzony. Cieszę się, że po dwóch latach przerwy wracam do swoich przyjaciół. Moim marzeniem zawsze było znaleźć się w Pluslidze i teraz w niej jestem, choć w nieco innej roli, ale równie satysfakcjonującej – powiedział Paweł Toborek.

Teraz Toborek obejmie funkcję kierownika drużyny. Z pewnością w nowej roli Paweł znakomicie wykorzysta wszystkie cechy, składające się na jego jego niezawodność, której dowodzi jako zawodowy Strażak.

Zaangażowanie Pawła w roli kierownika drużyny to przemyślana decyzja – w końcu znamy go od kiedy istnieje LKPS. Przez te lata widzieliśmy jego poświęcenie najpierw dla Idei stworzenia Klubu, późnej dla Klubu. Wiemy, że możemy na nim w pełni polegać. A jego zaangażowanie jest równie inspirujące, jak dekadę temu! Paweł ma LKPS we krwi i wiemy, że doskonale wywiąże się z powierzonych mu zadań! – powiedział Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Lublin.

Paweł, witaj z powrotem!