Partnerem motoryzacyjnym LUK Lublin został Dealer BMW M Best Auto!

fot. Grzegorz Winnicki

Od teraz po kolejne ligowe punkty będziemy mknąć bezpiecznie i komfortowo z BMW. Partnerem motoryzacyjnym LUK Lublin został Dealer BMW M Best Auto!

Charakterystyczne Logo Marki BMW od ponad 100 lat jest jak pieczęć pod deklaracją poszukiwania stylu, klasy, komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności. Występy z emblematem BMW to zawsze podkreślenie wyjątkowości i prestiżu w każdej dziedzinie.
W Marce BMW widzę symbol naszej obecności w siatkarskiej elicie: podobnie jak rywalizacja w najważniejszych Klubowych Rozgrywkach w Kraju, tak prowadzenie aut marki BMW – wypełniają definicję Prestiżu. Jesteśmy dumni i czujemy się wyróżnieni, że nasze widowiska urosły do rangi premium w oczach przedstawicieli Marki, która od dekad jest wyznacznikiem wyjątkowej jakości  – powiedział Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Lublin.
Dołączamy do grona partnerów jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek świata. Chcemy w tym widzieć przejaw docenienia naszych dotychczasowych starań oraz podobieństw w filozofii tworzenia jakości. BMW znakomicie wzbogaca swoje otoczenie. Cieszę się, że będziemy mogli czerpać z takich doświadczeń i standardów – zauważył Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Lublin.
Niezaprzeczalną wartością tego partnerstwa jest także bezpieczeństwo naszych siatkarzy w czasie podróży.