Oświadczenie Klubu LUK Politechnika Lublin

LUK Politechnika Lublin podczas jednego z meczów w sezonie 2019/2020 I fot. Grzegorz Winnicki

Oświadczenie Klubu LUK Politechnika Lublin w związku z plotkami transferowymi dotyczących naszego zespołu w sezonie 2020/2021. 

Wobec pojawiających się w mediach o różnym zasięgu informacji na temat potencjalnych transferów naszego Klubu, informujemy, że jeszcze przez co najmniej kilka tygodni wszyscy zawodnicy, którzy reprezentowali nasze barwy w minionym sezonie, są obowiązani kontraktami z LUK Politechniką Lublin. 

Podobnie rzecz ma się z siatkarzami łączonymi z naszym Klubem. Każdy z nich jest aktywnym zawodnikiem z obowiązującymi na ten moment kontraktami w różnych klubach i w różnych ligach. Niewątpliwie, klasa najczęściej wymienianych w naszym kontekście graczy sprawia, że znakomicie wpisaliby się oni w ambitne plany Klubu na przyszły sezon. Łączenie ich z Lubelskim Klubem Przyjaciół Siatkówki, nawet w sferze domysłów, jest powodem do dumy, pozycjonując nas w gronie szanowanych klubów na siatkarskiej mapie Polski.

LUK Politechnika Lublin jednak stanowczo odcina się od wszelkich transferowych spekulacji. O ich rezultatach będziemy Państwa sukcesywnie informować za pośrednictwem naszej strony internetowej i mediów społecznościowych. Prosimy, by traktować je jako jedyne rzetelne źródła wiedzy o naszych przygotowaniach do kolejnego sezonu.

Zarząd Klubu LUK Politechnika Lublin