Nowym trenerem przygotowania motorycznego zostaje Andrzej Zahorski!

To jego praca często jest fundamentem pewności siebie wielu siatkarzy. Znaczenie jego działań wykraczają poza wyposażanie sportowców w siłę i szybkość. Nowym trenerem przygotowania motorycznego zostaje Andrzej Zahorski!

Doświadczenie i wyniki, osiągane przez siatkarzy pod opieką Andrzeja Zahorskiego czynią Go jednym z najlepszych w Europie. Z Resovią świętował Mistrzostwo i Superpuchar Polski oraz srebro Ligi Mistrzów. Sprawdził się także za granicą, zdobywając brązowy medal SuperLigi Rosyjskiej w 2016 roku. Pracował także w Epicentrze Podolany, GKS-ie Katowice, Czarnych Radom oraz w reprezentacji Łotwy.

– Wzbogacamy sztab trenerski o imponujące doświadczenie Andrzeja Zahorskiego. To specjalista z unikalną zdolnością łączenia w pracy tego, co sprawdzone i tego, co innowacyjne. Bezcenne jest także jego indywidualne podejście do siatkarzy. To kluczowe w profilaktyce urazów i odpowiedzialnym powrocie do sprawności po ewentualnych kontuzjach. Jesteśmy przekonani, że praca trenera Zahorskiego wyposaży drużynę w energię na cały- oby jak najdłuższy dla nas sezon – powiedział Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Lublin. 

Trenerze, liczymy na Pana!