Nowym atakującym LUK Lublin zostaje Damian Schulz!

Przed nim 10. sezon w rozgrywkach Elity. Każdy dotychczasowy potwierdzał jego reputację Mistrza Świata. Nie tylko dlatego wie, jak wydobywać z siebie to, co najlepsze, mierząc się z ogromną presją. Nowym atakującym LUK Lublin zostaje Damian Schulz!

W zeszłym sezonie był jednym z najjaśniejszych punktów, walczących o utrzymanie Cerradu Enei Czarnych Radom. W poprzednim sezonie aż dziesięciokrotnie kończył co najmniej połowę ataków. Posłał też 30 asów serwisowych, a rywali blokował 29-krotnie. Przez lata występów w PlusLidze zanotował imponującą średnia, prawie 11 punktów na mecz. Na te wyniki składają się także jego popisy w Treflu Gdańsk, Asseco Resovii Rzeszów, Indykpolu AZS Olsztyn i PGE Skrze Bełchatów. 

 – Damian to siatkarz, który imponuje indywidualnymi statystykami. Znakomicie korzysta ze swoich doświadczeń i warunków fizycznych. To niezwykle wszechstronny sportowiec. Jego umiejętność koncentracji, bez względu na wynik robi ogromne wrażenie. Jesteśmy przekonani, że przed nim sezon, który dowiedzie, że potrafi niemalże zatrzymywać czas, oferując lubelskiej siatkówce to wszystko, co uczyniło go Mistrzem Świata w 2014 roku – powiedział Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Lublin.

Damian, wierzymy w Ciebie!