LUK Jacek Wysokiński nadal sponsorem tytularnym naszego Klubu!

fot. Grzegorz Winnicki

Miarą sukcesu jest nie tylko osiąganie kolejnych celów, ale także niesłabnące zaufanie Tych, dzięki którym możliwa była realizacja pierwszych marzeń! Przed nami czwarty sezon wspólnej drogi z Firmą LUK Pana Jacka Wysokińskiego.

Wsparcie, którego doświadczamy pozwala nam stawiać czoła nowym wyzwaniom. Jest także bezcennym potwierdzeniem słuszności podejmowanych przez nas kroków. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że nasze marzenia podziela Pan Jacek Wysokiński. – To oczywiste – jesteśmy świadkami historycznej chwili, gdy po 45 latach niebytu, Lublin wraca do najwyższej ligi siatkarskiej w Polsce i jednej z najlepszych lig na świecie. Drużyna osiągnęła niebywały sukces, a ja czuję się w jakiejś cząstce ojcem tego sukcesu. Doceniam też zaangażowanie prezesów klubu, ich nieprawdopodobną intuicję i umiejętność pozyskiwania najlepszych zawodników, i trenerów w ramach istniejącego, skromnego w porównaniu do innych klubów budżetu. Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia wyjątkowej atmosfery w klubie, bo na wyniki w siatkówce w największym stopniu wpływają nie tylko umiejętności i przygotowanie fizyczne, ale również sfera mentalna. Te wszystkie czynniki dają nadzieję na dalszy progres i zadecydowały o przedłużeniu umowy – powiedział prezes firmy LUK, Pan Jacek Wysokiński.

Wymierne wsparcie oferowane przez firmę LUK jest tylko częścią zasług położonych przez Pana Wysokińskiego na rzecz klubu. Nie bez znaczenia pozostaje także możliwość inspirowania się systematycznością i skutecznością w budowaniu marki na przykładzie firmy LUK. To bezcenne doświadczenia dla Klubu, który stara się swoją filozofią nawiązywać do najlepszych wzorców, wynikających z obserwacji firmy LUK.

Kontakt:

“LUK” Jacek Wysokiński
ul. Leszczyńskiego 15/5 20-069 Lublin

LUK Jacek Wysokiński i Wspólnicy sp. j.
Al. Kompozytorów Polskich 5/1, 20-848 Lublin

Tel.: 81-532-34-11
793-445-116

Strona www: http://www.luk.net.pl/