Lubelsko-Lubińsko starcie. Zapowiedź meczu LUK – Cuprum

To już 8. kolejka PlusLigi i czwarty mecz rozgrywany przed własną publicznością. W niedzielne popołudnie zapraszamy wszystkich do Hali Globus na starcie z Cuprum Lubin. 

Podopieczni Pawła Ruska po siedmiu rozegranych meczach zajmują 10. lokatę w tabeli i nasz zespół wyprzedzają o punkt. Siatkarze z Lubina siedem oczek wywalczyli po pokonaniu Ślepska Malow Suwałki (3:0), GKS-u Katowice (3:1) oraz po przegranym po tie-breaku meczu z Aluron CMC Warta Zawiercie. W ostatniej kolejce nasi niedzielni rywale ulegli w trzech setach Indykpolowi AZS Olsztyn. 

Nasza drużyna do niedzielnego starcia przystąpi po wygranej 3:2 nad PGE Skrą Bełchatów i zrobi wszystko, by dopisać sobie kolejne punkty do tabeli. – Powtarzam jak mantrę, że każdy mecz w PlusLidze to dla nas sprawdzian i w żadnym z nich nie jest łatwo o punkty. Nie inaczej będzie w niedzielę. Być może jesteśmy faworytem meczu z Cuprum Lubin, bo pokonaliśmy w niesamowitych okolicznościach PGE Skrę Bełchatów, ale to nie zmienia tego, że w każdym spotkaniu musimy być zdeterminowani i skoncentrowani tylko na swojej grze – zapowiada trener Dariusz Daszkiewicz. 

Mecz 8 kolejki PlusLigi odbędzie się w niedzielę 21 listopada o godzinie 17:30. Bilety można zakupić w serwsie Eventim oraz stacjonarnie w kasach Hali Globus na dwie godziny przed meczem. Transmisję tego starcia będzie można także śledzić na antenie Polsatu Sport.

Podczas spotkania przeprowadzimy akcję zbierania nakrętek. Zostaną one przekazane na zakup protezy ręki dla 25-letniego Adriana, którą stracił w wypadku samochodowym. Nakrętki będziecie mogli przekazać wolontariuszom, którzy będą na Was czekać w niedzielę od 16:30 przy wejściach Hali Globus. Zróbmy razem coś dobrego!