Last dance w 2023 roku!

fot. Łukasz Gorajek

W ostatnim w 2023 roku meczu zagramy w Hali Globus im. Tomasza Wójtowicza z zespołem Exact Systems Hemarpol Częstochowa. 

Drużyna z Częstochowy to beniaminek, który dotychczas zgromadził 11 punktów, wygrywając przy tym trzy mecze, a przegrywając dziewięć. Częstochowianie pokonali w tym sezonie Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle (3:1), PGE GiEK Skrę Bełchatów (3:1) oraz KGHM Cuprum Lubin (3:1), z którym grali w ostatniej kolejce. 

BOGDANKA LUK Lublin to aktualnie 5. drużyna PlusLigi. Osiem wygranych i cztery przegrane przełożyły się na 22 punkty. W ostatniej kolejce mierzyliśmy się w nowej Hali “Urania” z Indykpolem AZS Olsztyn i wygraliśmy 3:2. Było to dla nas trzecie z rzędu zwycięstwo w trwającym sezonie. 

Piątkowy mecz będzie okazją do spotkania z libero Sho Takahashim, który występował w naszym klubie w rozgrywkach I ligi w sezonie 2019/2022. 

Początek meczu o godzinie 20:30. Bilety można zakupić w serwisie Eventim oraz stacjonarnie w kasach Hali Globus na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem. Wejściówki są w cenie 30 zł (bilety ulgowe) oraz 40 zł (bilety normalne). Osoby posiadające bilety ulgowe prosimy o zabranie dokumentów potwierdzających uprawnienie do ulgi. Wejście na halę od godziny 19:30. Transmisję tego starcia będzie można także śledzić na antenie Polsatu Sport.