Konrad Stajer nadal z nami!

Potwierdził swoją reputację, zawojował Tauron 1.Lige, a teraz dostaje szansę na debiut w siatkarskiej elicie! Konrad Stajer w barwach LUK Politechniki Lublin rzuci wyzwanie najlepszym drużynom w Polsce.

Stajer był najlepiej zagrywającym spośród środkowych Ligi. 42 asy dały mu miejsce w najlepszej szóstce klasyfikacji. W sumie zdobył 257 punktów, z czego 69 – blokiem. W każdej akcji pokazywał determinację w drodze do PlusLigi.

To zawsze powód do dumy, kiedy można przedstawić w PlusLidze zawodnika, debiutującego w tych rozgrywkach. Cieszę się, że będziemy mogli zaprezentować w elicie Konrada Stajera. Od pierwszych minut w naszej Drużynie udowadniał, że jest gotowy ścigać marzenie o PlusLidze. Imponująco radził sobie z presją, wynikającą z wyzwania, jakie przyjął. Jestem pewien, że Konrad wciąż się rozwija, a w przyszłym sezonie ujawni jeszcze więcej ze swojego potencjału. Bardzo na niego liczymy i wiem, że możemy mu w pełni ufać – powiedział Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Politechniki Lublin.

Wcześniej Konrad Stajer dwa sezony spędził w MCKiS Jaworzno. Jak przyznał przed sezonem, walka o PlusLigę była największym sportowym wyzwaniem, jakie przed nim postawiono. Był jedynym zawodnikiem, który przed minionym sezonem dołączył do LUK Politechniki Lublin z pierwszoligowego klubu. 

Wywalczenie awansu do PlusLigi z LUK Politechniką Lublin, to było spełnienie moich marzeń. Gdy Klub zaproponował mi możliwość współpracy na następny sezon, nie zastanawiałem się długo, takich propozycji się nie odrzuca. W Lublinie czuje się bardzo dobrze. Klub stworzył idealne warunki bym mógł dalej rozwijać się sportowo. Mamy niesamowitych kibiców i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będą mogli nas wspierać przy pełnych trybunach. Osobiście nie mogę doczekać się startu przygotowań – skomentował Konrad Stajer. 

Konrad, cieszymy się, że nadal marzyć będziemy wspólnie.