Koniec współpracy z Grupą Azoty Puławy S.A.

Wspólnie przebyliśmy drogę, której początek, koniec i poszczególne etapy były precyzyjnie określone. Tym samym zakończyła się nasza współpraca z Grupą Azoty Puławy S.A.

Wsparcie Grupy Azoty Puławy miało nas umocnić w drodze do PlusLigi i ułatwić nam zadomowienie się w Lidze Mistrzów Świata. Osiągnięte wyniki sportowe wydają się znakomicie korespondować z zaufaniem, okazanym przez Spółkę, od lat cieszącą się zasłużoną opinią Mecenasa-Wizjonera niezliczonych inicjatyw w regionie. 
Występy z logo Grupy traktowaliśmy jako potwierdzenie zasadności tych naszych działań, które czynią nas godnym zaufania partnerem. Ponadto, współpraca z Grupą Azoty Puławy S.A. upewniła nas w słuszności filozofii naszego rozwoju dzięki możliwości czerpania z bogatego doświadczenia jednego z europejskich liderów w swojej branży. 

Wierzymy, że dalszy rozwój Klubu usytuuje nas w gronie najbardziej rozpoznawalnych marek w regionie, obok między innymi Grupy Azoty Puławy, co może stworzyć nową platformę do otwierania kolejnych rozdziałów współpracy.