Kewin Sasak nowym atakującym BOGDANKI LUK Lublin!

Niewielu siatkarzy miało tak duży wpływ na dorobek swoich drużyn jak On. Ilekroć odrywa się od parkietu, tyle razy zapowiada spustoszenie w szeregach rywali. Na prawej flance BOGDANKI LUK Lublin w przyszłym sezonie będzie szalał Kewin Sasak!

541 punktów, które zdobył dla Trefla Gdańsk w zeszłym sezonie, to wynik na ścisłe czołówki: rankingu punktujących i atakujących. Jego średnia liczba skutecznych zagrań na set stawia go na podium. 26 asów serwisowych to wynik, który nie pozwala rywalom na rozluźnienie, gdy jest w polu serwisowym. Skończył niemal połowę z powierzonych mu akcji. Blokiem rywali powstrzymywał 43 razy.

Kewin to unikalne połączenie imponujących warunków fizycznych, świetnej motoryki i mądrości. W jego charakterystyce zamyka się receptura na doskonałego atakującego. Jego obecność na parkiecie przynosi spokój rozgrywającym i innym Siatkarzom. Jesteśmy przekonani, że nasza dynamika rozwoju będzie dla niego idealnym środowiskiem do stawania się jeszcze lepszym siatkarzem – powiedział Krzysztof Skubiszewski, Prezes BOGDANKI LUK Lublin.

Bardzo mi miło, że w przyszłym sezonie będę reprezentował barwy BOGDANKI LUK Lublin. Mam nadzieję, że jako drużyna zapewnimy kibicom ogrom emocji w walce o najwyższe cele – zaznaczył Kewin Sasak. 

Kewin, sezon czeka!