Karnety w sprzedaży od 4 września!

W poniedziałek 4 września o godzinie 20:13 rozpocznie się przedsprzedaż karnetów na mecze Bogdanki LUK Lublin w rundzie zasadniczej PlusLigi, w ramach programu lojalnościowego dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022/2023. Otwarta sprzedaż karnetów zostanie uruchomiona 11 września i potrwa do 6 października. Zakup karnetów będzie możliwy przez Internet na stronie Eventim.pl. 

Cennik karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2023/2024 (15 domowych meczów):

WARIANT #RAZEMWPLUSLIDZE, czyli program lojalnościowy dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022/2023. Przedsprzedaż potrwa od 4 do 8 września.

Karnet normalny: 399 zł
Karnet ulgowy*: 299 zł

W nadchodzącym sezonie ponownie przygotowaliśmy zniżkę dla osób, które wsparły nas zakupem karnetu w poprzednim sezonie. Dodatkowa zniżka w przypadku karnetów normalnych i ulgowych wynosi 50 zł. W tym przypadku średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to niecałe 27 zł, a w przypadku wejściówek ulgowych nieco ponad 19 zł.  Aby skorzystać ze zniżki potrzebny będzie karnet z poprzedniego sezonu. Więcej szczegółów podamy przed startem sprzedaży.


WARIANT STANDARD

Karnety będą do nabycia w dniach od 11 września do 6 października br. na Eventim.pl.

Karnet normalny: 449 zł
Oszczędzasz 25 %

Karnet ulgowy*: 349 zł
Oszczędzasz 22 %

*Zniżki obejmują uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej, emerytów i rencistów na podstawie ważnej legitymacji, osoby z niepełnosprawnościami na podstawie ważnego orzeczenia, inwalidów wojennych i wojskowych, weteranów i kombatantów na podstawie ważnego dokumentu stwierdzającego powyższe, honorowych dawców krwi oraz zasłużonych dawców przeszczepu na podstawie ważnej legitymacji.

Przypominamy, że dzieci do 120 cm wzrostu wstęp na mecze mają darmowy, ale nie mają zagwarantowanego miejsca siedzącego.

Bilety na pojedyncze mecze PlusLigi trafią do sprzedaży 9 października w cenie:

Bilet normalny: 40 zł
Bilet ulgowy: 30 zł