Justyna Pałka zostaje!

W poprzednim sezonie dołączyła do LUK Lublin i pomagała Maciejowi Biernackiemu w opiece fizjoterapeutycznej zespołu. W sezonie 2022/2023 ponownie zasili sztab szkoleniowy jako asystentka fizjoterapeuty.

Justyna Pałka obecnie studiuje fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W 2019 roku uzyskała tytuł technika masażysty. Doświadczenie zawodowe zebrała w czasie praktyk w Zakładzie Fizjoterapii Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy.

Bardzo cieszę się z tego, że będę mogła dalej pomagać w klubie w nadchodzącym sezonie. Jest to świetna okazja, żeby zobaczyć jak pracuje się w fizjoterapii sportowej na najwyższym poziomie. Dla mnie to będzie kolejny rok zdobywania nowych doświadczeń. Dziękuję klubowi za taką możliwość. – powiedziała Justyna Pałka. 

Justyna jest młodą i ambitną osobą, której rozwój ciągle obserwujemy. Rosnąca specjalistyczna wiedza, sumienność i zaangażowanie w pracę u boku Macieja Biernackiego, to wiodące atuty Justyny. W połączeniu z kierunkiem jej studiów, utwierdziło nas to w przekonaniu o kontynuowaniu współpracy – powiedział Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Lublin.

Justyna, cieszymy się, że zostajesz!