Jędrzej Goss pomoże Arce Tempo Chełm w walce o I ligę

Jędrzej Goss trafił na zasadzie wypożyczenia do drugoligowej Arki Tempo Chełm. Atakujący wciąż pozostaje do dyspozycji zarządu i sztabu LUK Politechniki Lublin.

Jędrzej znakomicie wywiązywał się z powierzanych mu zadań na każdym etapie współpracy z naszym klubem. W tym sezonie podporządkowaliśmy wszystkie nasze ruchy staraniom o PlusLigę i jednym z zaplanowanych kroków było zakontraktowanie nowego atakującego w trakcie sezonu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zapewnić Jędrkowi możliwość grania, dlatego pilotowaliśmy jego przenosiny do Arki. Wiemy na co go stać, dlatego jesteśmy spokojni, że jeśli poprosimy go o pomoc – będziemy mogli na nim polegać – zaznacza Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Politechniki Lublin.

Jędrzej Goss dołączył do LUK Politechniki Lublin przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019. Był jednym z architektów awansu drużyny na zaplecze PlusLigi. W kolejnym sezonie znakomicie wywiązywał się z roli jokera. Teraz zasili Arkę Tempo Chełm. – Kiedy zaprosiliśmy Jędrzeja do naszej drużyny, marzyliśmy o odbudowie siatkówki na Lubelszczyźnie. Jędrek spełnił pokładane w nim nadzieje. Okazuje się, że los przydzielił mu tę rolę na dłużej. Wierzę, że jest w stanie pomóc nowemu klubowi z regionu w walce o zaplecze PlusLigi. Życzę jemu i Arce, by mógł być dumnym z awansu z kolejnym klubem – dodaje Skubiszewski.

Arka Tempo Chełm zapewniła sobie już awans do fazy play-off rozgrywek regionalnych.