Jak skorzystać z Programu Lojalnościowego?

W poniedziałek 4 września o godzinie 20:13 rozpoczynamy przedsprzedaż karnetów na mecze BOGDANKI LUK Lublin w rundzie zasadniczej PlusLigi, w ramach programu lojalnościowego dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022/2023.  Zakup karnetów będzie możliwy przez Internet na stronie Eventim.pl. 

Cennik karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2023/2024 (15 domowych meczów):

WARIANT #RAZEMWPLUSLIDZE, czyli program lojalnościowy dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022/2023. Przedsprzedaż potrwa do 8 września.

Karnet normalny: 399 zł
Karnet ulgowy*: 299 zł

 Aby skorzystać ze zniżki potrzebny będzie karnet z poprzedniego sezonu. Jako kod promocyjny należy podać ciąg znaków (bez spacji) składający się z pełnego kodu, znajdującego się pod kodem QR, dla przykładu 12345678916B35. Oferta dotyczy zeszłorocznych karnetów zakupionych online. 


Otwarta sprzedaż karnetów zostanie uruchomiona 11 września i potrwa do 6 października.

Karnet normalny: 449 zł
Oszczędzasz 25 %

Karnet ulgowy*: 349 zł
Oszczędzasz 22 %

*Zniżki obejmują uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej, emerytów i rencistów na podstawie ważnej legitymacji, osoby z niepełnosprawnościami na podstawie ważnego orzeczenia, inwalidów wojennych i wojskowych, weteranów i kombatantów na podstawie ważnego dokumentu stwierdzającego powyższe, honorowych dawców krwi oraz zasłużonych dawców przeszczepu na podstawie ważnej legitymacji.

Przypominamy, że dzieci do 120 cm wzrostu wstęp na mecze mają darmowy, ale nie mają zagwarantowanego miejsca siedzącego.

Bilety na pojedyncze mecze PlusLigi trafią do sprzedaży 9 października w cenie:

Bilet normalny: 40 zł
Bilet ulgowy: 30 zł

Do ceny karnetów oraz biletów doliczana jest opłata serwisowa. Jej wysokość można sprawdzić w koszyku, przy zakupie. Więcej informacji w Regulaminie