Igor Gniecki naszym siatkarzem!

Prosto z Mistrzostw Świata U21 do Lublina! Dołącza do nas brązowy medalista Czempionatu Igor Gniecki. 

Igor jest wychowankiem Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa oraz absolwentem SMS PZPS Spała. W barwach drużyny spod Jasnej Góry sięgnął po tytuł najlepszego rozgrywającego Mistrzostw Polski Juniorów (Kraków, 2021). Dodatkowo został laureatem programu Red Bull “Siatkarskie Skrzydła” przeznaczonym dla wyróżniających się młodych siatkarzy. Swój potencjał doskonalił również na I-ligowych parkietach w SMS-ie PZPS Spała. Przed Igorem teraz kolejny krok – już w PlusLidze. 

W obliczu kontuzji Szymona Berezy, podjęliśmy zdecydowane kroki w poszukiwaniu zastępstwa na pozycji rozgrywającego. Igor jest młodym oraz ambitnym zawodnikiem. Swoją postawą i osiągnięciami przekonał nas do siebie. Wierzymy, że przed nim świetlana przyszłośc w Lidze Mistrzów Świata, a także niezwykle istotny krok w jego karierze – zaznaczył Maciej Krzaczek, prezes LUK Lublin. 

– Bardzo się cieszę, że trafiłem do Klubu, który jest nowicjuszem w najwyższej klasie rozgrywkowej i ma ochotę w niej namieszać. Wiem, że w Lublinie czeka mnie niesamowity rozwój pod względem siatkarskim. Nie mogę doczekać się pierwszego spotkania z kibicami na Hali. Dam z siebie wszystko! – powiedział Igor Gniecki.

Igor, witamy w LUK Lublin i życzymy samych udanych występów w żółto-czarnych barwach!