Historię Tworzymy Razem z Medisport

Przekraczanie granic własnego organizmu to zawsze ryzyko. Jest ono tym mniejsze, im bardziej odpowiedzialny partner dba o Twoje zdrowie! A naszymi siatkarzami opiekował się Medisport. Każdy z nich wiedział, że znajdzie tam bezpieczną przystań, ilekroć trzeba będzie na chwilę zawinąć do portu w heroicznej walce na parkietach całej Polski.

Wystarczy uzmysłowić sobie, jak skomplikowane mechanizmy rządzą nawet podstawowymi ruchami w siatkówce, jak wyskok, czy atak, by zrozumieć, że tylko najwyższej klasy specjaliści z najlepszym sprzętem pozwalają dawać z siebie tylko więcej na parkiecie, bez obawy o zdrowie!

Dzięki zaangażowaniu, indywidualnemu podejściu i rzetelności specjalistów Medisport w kluczowych momentach sezonu wszyscy zawodnicy byli gotowi do walki o najwyższe cele. Dziękujemy za spokój i poczucie bezpieczeństwa!


Centrum Medyczne oraz Rehabilitacyjno-Sportowe Medisport Tworzy z nami Historię od grudnia 2020 roku. Ta została zwieńczona historycznym awansem do PlusLigi. 

Centrum Medisport to nowoczesna placówka medyczna świadcząca szeroki zakres usług zdrowotnych. Charakteryzuje się wykorzystaniem nowoczesnych metod i technologii. Dodatkowo współpracuje z klubami sportowymi oraz sportowcami w zakresie kompleksowego treningu funkcjonalnego, dokładnej diagnostyki, odnowy biologicznej, przygotowania motorycznego i rehabilitacji sportowej oraz programów rehabilitacyjno-leczniczych. Oferta Medisport jest skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

W Centrum funkcjonują specjalistyczne poradnie lekarskie, m.in. ortopedyczna, neurologiczna, rehabilitacji, medycyny sportowej czy fizykoterapii. Ponadto ośrodek wykonuje specjalistyczne badania USG, RTG i rezonansu przy użyciu nowoczesnego oraz skutecznego sprzętu.

Idea Medisport to kompleksowość i najwyższa jakość wykonywanych usług. To właśnie dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów oraz wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów, nasi siatkarze w sezonie 2020/2021 byli w najlepszej formie fizycznej i szybko wracali do zdrowia. MY WYBRALIŚMY MEDISPORT! WAM TEŻ POLECAMY!

Kontakt:

CENTRUM MEDYCZNE, REZONANS, RTG
ul. Dożynkowa 38
20-223 Lublin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8:00-20:00

Tel.: (81) 820 05 02

REHABILITACJA
ul. Łabędzia 4
20-335 Lublin

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8.00 -20.00

Tel.: (81) 820 05 02

Strona www: medisport.com.pl